Bem József megyei matematikaverseny
2021/2022

Eredményhirdetésre behívott diákok

Az ünnepélyes eredményhirdetés idõpontja: 2022. április 25. hétfő, 15.00
Helyszín: Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Köszöntjük az ünnepélyes eredményhirdetésre behívott tanulókat és felkészítő tanáraikat!
Szívből gratulálunk mindenkinek!



Név Évf. Felkészítõ
tanár
Iskola
Bukovics Blanka 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Fekete Levente Márk 2 Giricz Erzsébet Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Gazdag Mátyás 2 Kovács Judit Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Gervald Máté 2 Tüskéné Bernáth Andrea Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Győrffy Gabriella 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Gyenes Tamara 2 Bükiné Kadnár Edit Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Horváth Boldizsár 2 Jegesné Rémesi Irén Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Jerémiás Bende 2 Fülöp Krisztina Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Karlinszky Ambrus 2 Fenesné Máté Andrea Szilágyi Keresztény Iskola
Kisbajcsi Márton 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Koch Alex 2 Giricz Erzsébet Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Magyari Levente 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Marton Erik 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Mehringer Donát 2 Somogyi Judit Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Mixtai Anna Borbála 2 Kasza Ildikó Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Németh Gergely 2 Tüskéné Bernáth Andrea Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Ovádi Máté 2 Fischer Tünde Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Sinka Boglárka 2 Mészáros Edit Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Tóth Zselyke Gyöngyi 2 Bozsics-Marton Anikó Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Vass Mátyás Valdó 2 Somogyi Judit Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Bendes Attila 3 Jakab Bernadett Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Bertalan Barna 3 Kissné Németh Szilvia Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Boros Kincső 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Fodor-Németh Nimród 3 Jakab Bernadett Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Hekman Patrik 3 Jakab Bernadett Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Ihász Regina 3 Jakab Bernadett Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Józsa Domonkos 3 Földesiné Pethe Andrea Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Kocsor Jázmin 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Laki Patrícia Liza 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Merics Kata 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Nagy Boldizsár 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Páli Henrik 3 Deésné Somogyi Edina Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola
Törös Józsué 3 Ihász Gyöngyi Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Varga Benett 3 Harmati Csilla Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Bacher Ádám 4 Moravetz Andrea Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Beck Helka Sarolta 4 Hergovits Judit Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Dancsecs Bálint Domokos 4 Hergovits Judit Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Fertig Olivér 4 Kiliánné Guath Viktória Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Hu Yueyan 4 Kiliánné Guath Viktória Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Lajtos Luca 4 Moravetz Andrea Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Lukács Réka 4 Moravetz Andrea Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Németh Bence 4 Szedlákné Maráczi Ágota Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Novák Áron 4 Belső Lászlóné Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Reider Zsófia 4 Belső Lászlóné Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Szabó Fanni Kinga 4 Hergovits Judit Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Szigeti Marcell 4 Schmidmajerné Róka Krisztina Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Török Bence 4 Karkerné Mari Bernadett Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI
Balogh Áron 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Bernátzki Balázs 5 Szabóné Varga Ágnes Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Bojtor Flóra 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Cziráki Botoond 5 Pappné B.Gizella Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Dömény Liliána 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Gángó Virág 5 Szentes Katalin Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola
Gombás Gergő 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Győri Gergő 5 Szebeni János Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Kővágó Edit Gréta 5 Nagy Réka, Spissich László Türr István Gimnázium és Kollégium
Karlinszky Zalán 5 Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola
Kránicz Attila 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Novák Csongor 5 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Tégi Nóra 5 Kovács Géza Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Tax Ferenc 5 Nagy Réka, Spissich László Türr István Gimnázium és Kollégium
Varga Alina 5 Rotter Lindita Várkerti Általános Iskola
Csuta Máté 6 Szijjártóné Hosoff Katalin Szilágyi Keresztény Iskola
Dezső Dániel 6 Tislérné Ferencz Anett Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Gelléri Gábor 6 Szijjártóné Hosoff Katalin Szilágyi Keresztény Iskola
Halmavánszki Márton 6 Szabóné Varga Ágnes Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Horváth Csenge 6 Czaunné Marton Adrienn Györgyi Dénes Általános Iskola
Horváth Máté 6 Nagyné Völgyi Ildikó Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Kiss Dorottya 6 Megyaszai Éva Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Lábas Áron 6 Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola
Mészáros Bendegúz 6 Szabóné Varga Ágnes Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Molnár Iván 6 Nagyné Völgyi Ildikó Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Ondró Máté 6 Tislérné Ferencz Anett Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Palkovics Ádám 6 Bőszéné Orbán Anita Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Rajcsányi Milán 6 Nagyné Völgyi Ildikó Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Rozsos Benedek 6 Czaunné Marton Adrienn Györgyi Dénes Általános Iskola
Sebesi Tamás Csaba 6 Szabóné Varga Ágnes Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Steiner Balázs 6 Balatoniné Horváth Sarolta Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Wallovics Lilla 6 Udvariné Horváth Anna Tatay Sándor Általános Iskola
Börczi Boglárka 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Csernák Réka 7 Nagy Dávid Várpalota - Várkerti Általános Iskola
Czákler Dominik 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Dudás Réka 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Földesi Balázs 7 Futtató Andrea Szilágyi Keresztény Iskola
Gadanecz György 7 Nagy Dávid Várpalota - Várkerti Általános Iskola
Kővári Kincső 7 Tóthné Kunstár Judit Györgyi Dénes Általános Iskola
Kolimár Kristóf 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Ladányi Száva 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Máté Félix 7 Durmics Mihály Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Majlik Bálint 7 Máhl Ildikó Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Németh Helka 7 Udvari József Tatay Sándor Általános Iskola
Nagy Gréta 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Nagy Roland 7 Horváth Szilárdné Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Spreitzer Boldizsár 7 Tóthné Bóna Márta Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Vajky Adrienn 7 Orbán Noémi Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Ágh Zsófia 8 Nagyné Völgyi Ildikó Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Böröczky András Bálint 8 Stoffer Anita, Dr. Spissich László Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Cseke Dénes 8 Décsy Dóra Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Hetyei Dániel 8 Karaszlainé Bene Adrienn, Spissich László Türr István Gimnázium és Kollégium
Ihász Luca Csenge 8 Gerstmárné Takács Beatrix Rákóczi Telepi Tagiskola
Körmendi Balázs 8 Fekete Marianna Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Kertész Péter 8 Décsy Dóra Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Kunszt Luca 8 Balatoniné Horváth Sarolta Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Molnár Ilona Anna 8 Megyaszai Éva Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Novográdecz Kincső 8 Jávorka Tünde Szilágyi Keresztény Iskola
Pap Gergő 8 Zotter Éva Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Sági Marcell 8 Décsy Dóra Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola