Bem József megyei matematikaverseny
2018/2019

Megyei döntõ

A megyei döntõ idõpontja: 2019. február 6. (szerda) 15:00
Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola, 8200, Veszprém Aradi vértanúk útja 2.


Gratulálunk, jó felkészülést!



Tanuló Évfolyam Iskola Felkészítõ tanár
Alvári Gergő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Alvári Zsolt 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Árkovits Gergely 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit
Békési Péter 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Bacher András 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Balogh Dávid 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes
Bernátzki Balázs 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta
Bojtor Flóra 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Csehi Kinga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Cziráki Botond 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Dömény Liliána 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Egyed Norman 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Eszenyi Barnabás 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes
Gángó Virág 2 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina
Gaál Kolos 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szabó-Komáromi Beáta
Gombás Gergő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Győri Gergő 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szabó-Komáromi Beáta
Horváth Máté 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Klauzné Herold Nikoletta
Igaz Ágoston 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Mengyelné Szabó Dóra
Kálmán Emma 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit
Keczer Mira 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Klausz Hunor 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó
Kocsis Csongor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Kránicz Attila Bence 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Kulcsár Dávid 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Lontai Dominik 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta
Mtewele Dávid 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó
Németh Natália 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes
Novák Csongor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Schmid Krisztián 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó
Stumpf Dóra 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Szendrey Olivér 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Todorov Dean 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Torda Csanád 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit
Wellesz Emese 2 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Zachar Lilián
2. évfolyamon összesen 35 tanuló
Bata Botond 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Bella Barbara 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória
Bendes Balázs 3 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Borbély Levente 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó
Csaba Zsombor 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén
Csontos Emma 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné
Domokos Olivér 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Fülöp Géza 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó
Fülöp Nóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Fodor Dániel 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Haga Szabolcs 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta
Halmavánszki Márton 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara
Horváth Máté 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Kárpáti Péter 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Hencz Viktória
Kőnig Zsófia 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Kinde Józsua Salamon 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén
Kristóf Kata 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén
Márton Gergő 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Móder Noémi 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó
Molnár Iván 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Mucsy László 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó
Nagy Bendegúz 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné
Nagy Villő Bíborka 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén
Ondró Máté 3 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gálné Gacsal Erika
Palkovics Ádám 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Pikó Emma 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Hencz Viktória
Pintér Zsombor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Rugovics Máté 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin
Spengler-Szabó Ádám 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Stenger Soma 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina
Szalai Fruzsina Teréz 3 Szilágyi Keresztény Iskola Fenesné Máté Andrea
Szalai Rajmund 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina
Varga Bátor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Varju Benjamin 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Zabó-Fekete Zalán 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Györgyné Szombati Beatrix
3. évfolyamon összesen 35 tanuló
Alam Asher Asif 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika
Őri Bence 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Beck Luca Virág 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Boncz Fanni 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia
Boross Veronika 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Czákler Dominik 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Dömötör Olga 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pintér Ágnes
Ellmann Balázs 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta
Földing Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta
Fodor Bendegúz 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Forsthoffer Alex 4 Gyulaffy László Általános Iskola Juhászné Járfás Tímea
Gál Blanka Eszter 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi
Gaál Péter 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika
Horváth Csenge 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Ignácz Dávid 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória
Kónya Panna 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Kolimár Kristóf Pál 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Kovács Zsófia 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi
Lőrincz László Lénárd 4 Tarczy Lajos Általános Iskola Kiss Zsanett
Ladányi Száva 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Móringer Napsugár Effi 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva
Majlik Bálint 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Puklicsné Kis Éva
Nagy Gréta 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Nagy Roland 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Nemes Ábel 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika
Novák Attila 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Pálosi Laura 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta
Pikó Benedek László 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Aranka
Spreitzer Boldizsár 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Szabó Adrián 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika
Szabó Eszter 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória
Szepessy Péter 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné
Urbán Adél 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Varga Norbert 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra
4. évfolyamon összesen 34 tanuló
Ágh Zsófia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Böröczky András Bálint 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Bacher Tímea 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Bartal Zétény István 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Bartalus Olivér 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Cseke Dénes 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Etlinger Zsófia 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Fekete Dániel 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Fogl Dorina Gina 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Gombás Enikő 5 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin
Gyurom Gergő 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Hetyei Dániel 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Horváth Bianka 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné Borbély Gizella
Horváth János Csanád 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Kertész Péter 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Máthé Péter 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Molnár Felicia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Molnár Marcell 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Németh Réka 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Pálffy Bianka 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta
Pölös Petra 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly
Pfeifer Dániel 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Pintér Márton 5 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára
Redencki Zsombor 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné
Reinitz Barnabás 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Sass Nikolett 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Straszewski Márton 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Szarka Zsombor 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Szilágyi Viktor 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Szita Emese 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Tóth Zoé 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Tóth Zsófia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Végvári Luca 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Varga Miklós 5 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Veingartner Dénes 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta
Wittmann Erik 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
5. évfolyamon összesen 36 tanuló
Andor Ádám 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Őri Bálint 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bagi Bence 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Beck Szabolcs 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bicsérdi Csongor 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva
Biró Lili 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné
Csilinkó Eszter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
Csillei Anna 6 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Mészáros Veronika
Csorba Mátyás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Fölföldi Frida 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea
Fülöp András 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Fülöp Janka Mária 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János
Fülöp Tamás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Hauber Frida 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Horváth Johanna 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Jaraba Eszter 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Kovács Bertalan 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Nagy Botond Bendegúz 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János
Schofhauser Péter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
Somlai Kornél 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea
Stolár András 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István
Széplaki Zéta Zoltán 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea
Szabó-Vukov Levente 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Szamosfalvi Ádám 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Szilágyi Barnabás 6 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára
Tislér Szabolcs 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea
Vámosi Kamilla 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea
Vándor Botond 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea
Varga Dorottya Lili 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid
Varga Villő Kamilla 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea
Zsibrita Regő 6 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára
6. évfolyamon összesen 31 tanuló
Érsek Titusz 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett
Budai Richárd 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Eőry Sándor 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Fazekas Laura 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Felhősi-Kovács Alma 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Tóth Ana Dalma
Gáty Gergely 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Gaschler Emma 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Hajdú Donát 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Hoffer Ede 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Horváth Lili 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Hujber Gerda 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó
Ihász Bertalan 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Illikmann Balázs 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna
Ladányi Míra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Mód Péter 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Major Máté 7 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
Matusz Benedek 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Molnár Sára 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra
Molnos Boglárka 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Németh Dorottya Réka 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Németi Zsóka 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Nagy Ábel 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Nagy Katalin Míra 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett
Novák Lara 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó
Pörzse Boglárka 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó
Péntek Zsófia 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Rézműves Ádám 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Rochlitz Júlia 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Sáfár Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Szabados Máté 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Tóth Vivien Vanda 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Tavaszi Dániel 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika
Vizler Dávid 7 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid
7. évfolyamon összesen 33 tanuló
Ács Noémi 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Balogh Marcell 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Bencze Domonkos 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Bisztrán Anna 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Bodnár Mária 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Bogár Vivien 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Bognár-Vida Borbála 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Csóti Zétény 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Csikós Janka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Deli László 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin
Dienes Erik 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Fóris Hanna 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Farkas Ábel 8 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó
Fehér Zita 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Fenyő Zoltán 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Gerstmár Júlia 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Gettinger Evelin 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Gurin Tamás 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Hauber Henrik 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Ifjz Zalán 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Járosi Richárd 8 Tihanyi Bencés Iskola Nagyné Járvás Katalin
Kadem Anis 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály
Kis-Tamás Emma 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Koszorus Kristóf 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Kovács Etele 8 Tihanyi Bencés Iskola Nagyné Járvás Katalin
Lakatos Janka 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Link Erik 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály
Mórocza Gergő 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Molnár Bálint 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Polák Bence 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva
Rauscher Lili 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Seff Marcell Bendegúz 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Szöllőskei Bori 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin
Székely Mátyás 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Szabó Bernadett 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Szitnyik Hanna 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin
Tardos Luca 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Trapli Nikolett 8 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea
Tuboly Csilla 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Wittmann Alex 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
8. évfolyamon összesen 40 tanuló