Bem József megyei matematikaverseny
2018/2019

Eredmények





Tanuló Évf. Iskola Felkészítõ
tanár
Pontszám Helyezés
2. évfolyam
Alvári Gergő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 29.0 26.
Alvári Zsolt 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 27.5 29.
Árkovits Gergely 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 36.0 16.
Békési Péter 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 29.5 25.
Bónis Bálint 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Zsédelyné Sanda Borbála 6.0 56.
Bacher András 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 39.0 11.
Bakos Marcell 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kovács Zsófia 6.5 55.
Balogh Áron Szabolcs 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 24.5 35.
Balogh Dávid 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes 36.0 16.
Balogh Dina 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 19.0 44.
Benkovics-Kaszner Anna 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Klauzné Herold Nikoletta 23.0 40.
Bernátzki Balázs 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta 45.5 4.
Bojtor Flóra 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 46.0 3.
Borsody Viktória 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária 23.0 38.
Buzás Dóra 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Zsédelyné Sanda Borbála 9.0 52.
Csákány Csilla 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit .
Csákány Lotti 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit 24.0 37.
Csehi Kinga 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 43.0 7.
Csom Klaudia 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kovács Zsófia 9.0 52.
Cziráki Botond 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 39.0 10.
Dömény Liliána 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 41.0 9.
Egyed Norman 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 32.5 21.
Endrődi Ervin 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta 25.0 34.
Eszenyi Barnabás 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes 38.0 13.
Fülöp Lorena 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Zsédelyné Sanda Borbála 12.0 49.
Fejes Dorka 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Sáriné Szirbek Ágnes 21.0 42.
Gángó Virág 2 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina 54.0 1.
Gaál Kolos 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szabó-Komáromi Beáta 27.5 30.
Gombás Gergő 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 37.0 14.
Győri Gergő 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szabó-Komáromi Beáta 45.5 4.
Hőgyes Hanna Gréta 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 20.0 43.
Hagemann Márton 2 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lenkei Judit .
Hamar Ákos 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Klauzné Herold Nikoletta 23.0 39.
Havai Zsombor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária .
Hernádi Mia Amélia 2 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Zachar Lilián 5.0 57.
Horváth Loréna 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 11.0 50.
Horváth Máté 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Klauzné Herold Nikoletta 44.0 6.
Horváth Péter 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kovács Zsófia 9.0 53.
Hutvágner Ákos 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta 11.0 50.
Igaz Ágoston 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Mengyelné Szabó Dóra 33.5 19.
Jerémiás Hanna 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 25.0 34.
Kálmán Emma 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit 31.0 29.
Károlyfi Kornél 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária 27.0 32.
Ködmön Lili 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Klauzné Herold Nikoletta 22.0 41.
Kékesi Bence 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Zsédelyné Sanda Borbála 2.0 60.
Keczer Mira 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 30.0 24.
Kiss Lukács Tamás 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szabó-Komáromi Beáta 24.0 36.
Klausz Hunor 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó 39.0 10.
Kocsis Csongor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 35.0 18.
Kovács Bálint 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária .
Kránicz Attila Bence 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 42.5 8.
Kulcsár Dávid 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 36.0 15.
Lackenbacher Lázár 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 27.0 31.
Lontai Dominik 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentmiklsi Beáta 33.0 20.
Major Pongrác 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Mengyelné Szabó Dóra 26.0 33.
Mtewele Dávid 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó 32.0 22.
Munkácsi Csenge 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Zsédelyné Sanda Borbála 15.0 47.
Németh Nóra 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Mengyelné Szabó Dóra 18.0 45.
Németh Natália 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes 37.0 14.
Nagy Anasztázia 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kovács Zsófia 8.0 54.
Nagy Gréta 2 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Zachar Lilián 25.0 34.
Nagy Milán 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Nemes Adina 23.0 38.
Novák Csongor 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 38.0 12.
Páli Bence 2 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina 19.0 44.
Patakos Nóra 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Mengyelné Szabó Dóra 10.0 51.
Pető Gerda 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó 4.0 58.
Schmid Krisztián 2 Gyulaffy László Általános Iskola Merse Ildikó 28.5 27.
Stumpf Dóra 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 28.5 28.
Szabó Levente 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 12.0 48.
Szalai Bálint 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kovács Zsófia .
Szendrey Olivér 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 30.0 24.
Tahin-Petrov László 2 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina 17.0 46.
Tahin-Petrov Léna 2 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Deésné Somogyi Edina 2.0 59.
Titz Dóra 2 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lenkei Judit .
Todorov Dean 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 50.0 2.
Toller Máté 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Zágorné Mészáros Anna Tünde 27.0 32.
Torda Csanád 2 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kocsárdi Judit 45.0 5.
Véber Anna 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Wittmanné Kulcsár Edit 4.0 58.
Végh Botond 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes 24.0 37.
Wellesz Emese 2 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Zachar Lilián 36.0 17.
Wendler Vanda 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Princessné Baranyai Ágnes 18.0 45.
3. évfolyam
Élő Barnabás 3 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Horváth Renáta .
Éles Piros 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya .
Áldott Anna 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 6.5 58.
Bácskai-Matók Szófia 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 4.0 67.
Bagi Tímea Kála 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet .
Bakos Blanka 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 2.5 71.
Bankó Zsófia 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 13.0 32.
Barabás Máté 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 13.0 33.
Bata Botond 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 16.5 19.
Batiz-Dácz Botond 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 13.0 31.
Bede Tamás 3 Tihanyi Bencés Iskola Péntekné Vörös Katalin 7.0 57.
Bella Barbara 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 15.0 23.
Bendes Balázs 3 Észkerék Pápa eszkerek.papa 17.5 15.
Bertalan Norbert 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 4.5 65.
Bogár Márk 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya 8.5 52.
Borbély Levente 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó 23.0 9.
Császi Krisztina 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Glatz Ágota 4.0 68.
Csaba Zsombor 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén 26.0 5.
Csontos Emma 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné 16.5 18.
Cziéber Ákos Attila 3 Észkerék Pápa eszkerek.papa 10.5 46.
Dóczi Dana 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 9.0 51.
Darida Máté 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 11.5 41.
Dombi Zétény 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Péter - Szabó Antalné 0.0 74.
Domokos Olivér 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 17.0 17.
Egerszegi Rebeka 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Péter - Szabó Antalné 3.5 70.
Egyed Hunor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 8.0 54.
Fülöp Géza 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó 24.5 8.
Fülöp Nóra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 21.0 12.
Fodor Dániel 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 13.5 29.
Gáspár Dominik 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Györgyné Szombati Beatrix 11.5 39.
Haga Szabolcs 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 19.5 13.
Halmavánszki Márton 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 15.0 22.
Hegyi Flóra 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina 3.5 69.
Horváth Máté 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 33.5 2.
Jerémiás Laura 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 5.0 62.
Kárpáti Péter 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Hencz Viktória 14.5 26.
Kőnig Zsófia 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 22.5 10.
Kővári Dániel 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 9.0 51.
Kaiser Márk 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Hencz Viktória .
Katona Ramóna 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 5.5 61.
Kaufmann Roland 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna .
Kertész Péter 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Nagy Katalin 8.5 52.
Kerti Boglárka 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 10.0 47.
Kinde Józsua Salamon 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén 15.5 20.
Kiss Dorottya 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 12.0 37.
Kiss István 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin 10.5 45.
Kocsis Domonkos 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Glatz Ágota 9.0 50.
Kossár Patrik 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné 4.5 64.
Krein Sebestyén 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 4.5 66.
Krenács Milla 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 12.0 38.
Kristóf Kata 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén 18.0 14.
Lábas Áron 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Péter - Szabó Antalné 11.5 42.
Láng Martin 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné 7.5 55.
Lugosi Milán 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya .
Márton Gergő 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 17.0 17.
Mészáros Bendegúz 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya .
Móder Noémi 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó 15.5 21.
Matejovszky Lilla 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 11.0 43.
Matyók Míra 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 10.0 48.
Molnár Iván 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 17.5 15.
Molnár Máté 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó 13.0 34.
Mucsy László 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kasza Ildikó 13.5 28.
Németh Pál 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 7.5 56.
Nagy Bendegúz 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné 14.0 27.
Nagy Villő Bíborka 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Jegesné Rémesi Irén 21.5 11.
Nagy Zalán 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin 11.0 44.
Nemes Péter 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi 11.5 39.
Nemetz Levente 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Péter - Szabó Antalné 2.5 72.
Nikolics Bence 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet .
Nyemcsok Noel 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Glatz Ágota 5.5 61.
Ondró Máté 3 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gálné Gacsal Erika 36.0 1.
Palkovics Ádám 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 25.5 6.
Pandur Lara Vivien 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vers Csilla 7.0 57.
Pap Levente 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 6.0 59.
Papp Tamás 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya 5.0 63.
Pikó Emma 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Hencz Viktória 14.5 24.
Pintér Zsombor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 25.0 7.
Rajcsányi Milán 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 12.5 35.
Rugovics Máté 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin 30.5 3.
Sándor Bence 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Glatz Ágota 4.0 67.
Sárik Levente 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Györgyné Szombati Beatrix 11.5 41.
Sümegi Barnabás 3 Tihanyi Bencés Iskola Péntekné Vörös Katalin 2.0 73.
Sebesi Tamás 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabó Barbara 9.5 49.
Sebesi Zsófia 3 Észkerék Pápa eszkerek.papa 11.5 39.
Spengler-Szabó Ádám 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 29.0 4.
Steiner Balázs 3 Észkerék Pápa eszkerek.papa 6.0 60.
Stenger Soma 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina 19.5 13.
Szalai Fruzsina Teréz 3 Szilágyi Keresztény Iskola Fenesné Máté Andrea 14.5 25.
Szalai Rajmund 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina 13.5 30.
Szalay Adrián 3 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Nagy Katalin 13.0 31.
Török Ábel 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Szmik Györgyné 12.5 36.
Terebesi Patrik 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya 7.5 56.
Ujlaki Máté 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagy Orsolya .
Várnai Noel 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schmidmajerné Róka Krisztina 8.5 53.
Varga Bátor 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit 26.0 5.
Varga Olivér 3 Gyulaffy László Általános Iskola Jelinkó Katalin 11.5 40.
Varju Benjamin 3 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet 15.5 21.
Zabó-Fekete Zalán 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Györgyné Szombati Beatrix 17.0 16.
Zsilinszki Zsófia 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Glatz Ágota 5.5 61.
4. évfolyam
Alam Asher Asif 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 44.0 9.
Ali Anna 4 Szilágyi Keresztény Iskola Barabás Andrea 32.0 36.
Őri Bence 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 38.0 17.
Bóka Angéla 4 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Jakab Bernadett 21.0 60.
Babos Petra 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 15.0 72.
Bauer Bálint 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 33.0 33.
Bauer Blanka 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla .
Beck Luca Virág 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 38.0 20.
Beke Belián 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 19.0 63.
Beke Belián 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 19.0 63.
Bodor Bulcsú 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin 21.0 62.
Bognár Levente 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 17.0 69.
Boncz Fanni 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 39.0 16.
Boross Veronika 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 49.0 3.
Czákler Dominik 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 36.0 23.
Czaun Eszter 4 Szilágyi Keresztény Iskola Hidvégi Anita 14.0 75.
Czibor Mátyás 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 26.5 46.
Dömötör Olga 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pintér Ágnes 42.0 12.
Domán Benedek 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagyné Jakucs Erika 26.0 50.
Dreska Benjámin 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 31.0 37.
El Kohen Kristóf 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 33.5 32.
Ellmann Balázs 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta 38.0 21.
Erhart Dániel 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 27.0 45.
Eszes Márk 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 28.0 44.
Földesi Balázs 4 Szilágyi Keresztény Iskola Barabás Andrea 29.0 40.
Földing Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta 36.0 24.
Fülöp-Süle Márton 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagyné Jakucs Erika 22.0 58.
Fehér Hanna 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra 29.0 39.
Fekete Csanád 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin .
Fodor Bendegúz 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 40.0 15.
Forsthoffer Alex 4 Gyulaffy László Általános Iskola Juhászné Járfás Tímea 38.0 19.
Fuchs Zoltán 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pintér Ágnes 13.0 78.
Gál Blanka Eszter 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 43.0 10.
Gönczi Máté 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Major Andrea 29.0 41.
Gaál Péter 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 41.0 14.
Gaal Angelika 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Puklicsné Kis Éva 25.0 52.
Gecse Júlia 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa .
Gedeon Emília Zita 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 22.0 58.
Gyenese Kitti 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 9.0 84.
Happ Gellért 4 Szilágyi Keresztény Iskola Barabás Andrea 16.0 71.
Hoffer Huba 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 24.0 55.
Hornisch-Farkasréti Róza 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 21.0 61.
Horváth Csenge 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 37.0 22.
Horváth Fanni 4 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Reichard-Mürkli Éva 21.0 61.
Hullám Viktória 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 26.0 49.
Hutflesz Dávid 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Major Andrea 10.0 83.
Ignácz Dávid 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória 36.0 24.
Járosi Hanna 4 Tihanyi Bencés Iskola Karácsonyi Éva 16.0 71.
Juhász Lilla 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 8.0 86.
Kónya Panna 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 45.0 8.
Kajkó Emma 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 18.0 68.
Kaliba Bertalan 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória 19.0 65.
Katus Marcell 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 33.0 34.
Kertész Gergő 4 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Reichard-Mürkli Éva 18.0 68.
Keszei Bence 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 28.0 43.
Kincses Marcell 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 24.0 54.
Kiss András Gellért 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 17.0 69.
Kocsis Gergely 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 16.0 70.
Kolimár Kristóf Pál 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 34.0 28.
Kovács Anna Lili 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 19.0 64.
Kovács Zsófia 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 36.0 26.
Lázár Lőrinc 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 26.0 48.
Lőrincz László 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa .
Lőrincz László Lénárd 4 Tarczy Lajos Általános Iskola Kiss Zsanett 42.0 13.
Ladányi Száva 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 52.0 1.
Lakó Nándor 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 23.0 57.
Lohonyai Sophie 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Nagyné Jakucs Erika 26.0 47.
Lovász Rita 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 31.0 37.
Mátyás Gergő 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta 19.0 67.
Móringer Napsugár Effi 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva 42.0 11.
Majlik Bálint 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Puklicsné Kis Éva 39.0 16.
Marczal Marcell 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta 19.0 63.
Mekler Soma 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pintér Ágnes 25.0 52.
Miklós Kincső 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 9.0 85.
Modori Ákos 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta .
Molnár Csaba 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 14.0 77.
Németh Nóra 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 29.0 41.
Nagy Flóra 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 33.5 31.
Nagy Gréta 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 48.0 4.
Nagy Keán Vince 4 Gyulaffy László Általános Iskola Juhászné Járfás Tímea 30.0 38.
Nagy Máté 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Major Andrea 14.0 74.
Nagy Roland 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 47.0 6.
Nemes Ábel 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 47.0 5.
Novák Attila 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 46.0 7.
Orbán Csenge 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 24.0 54.
Orosz - Falussy András 4 Rákóczi Telepi Tagiskola Árvai Gyula Ottóné 12.0 81.
Pálfi Alexandra 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 15.0 72.
Pálosi Laura 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 34.0 29.
Pápai Péter 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Major Andrea 12.0 81.
Pászner Barna 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 26.0 51.
Papp Iringó 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 16.0 71.
Pej Noel 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 24.0 53.
Pető Zsombor 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 12.0 81.
Pikó Benedek László 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Aranka 36.0 25.
Pratsler Vivien 4 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 19.0 66.
Süle Gergely 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 12.0 80.
Sümegi Rebeka 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 26.0 48.
Schell Dániel 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta 10.0 83.
Sebők Csaba 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 25.0 52.
Simon Luca Panna 4 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Jakab Bernadett 8.0 87.
Soha Boglárka Őszike 4 Tihanyi Bencés Iskola Karácsonyi Éva 15.0 72.
Spreitzer Boldizsár 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 52.0 2.
Straub Rebeka 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pintér Ágnes 18.0 68.
Szörtsey Lili 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Éder Márta 14.0 76.
Szűcs Laura 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Takács Mária 10.0 83.
Szabó Adrián 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 47.0 5.
Szabó Anna 4 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 21.0 61.
Szabó Eszter 4 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória 42.0 11.
Szalai Janka 4 Szilágyi Keresztény Iskola Hidvégi Anita 30.0 38.
Szente Marcell 4 Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Kovács Éva .
Szepessy Péter 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 34.0 30.
Szilák Noémi 4 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szöllöskeiné Eisenbeck Dóra 11.0 82.
Szirbek Farkas 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra 32.0 35.
Szitási Levente 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 23.0 56.
Szolnoki Flóra 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 19.0 67.
Szováty Lujza 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Kerekes Szilvia 8.0 86.
Tötős Barnabás 4 Gyulaffy László Általános Iskola Juhászné Járfás Tímea 26.0 49.
Tóbiás Dóra Szilvia 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 29.0 42.
Tóth Bence 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 27.0 45.
Tamás Gréta 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra 14.0 73.
Tiszttartó Ágoston 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 12.0 79.
Tornavölgyi Enikő 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 23.0 56.
Urbán Adél 4 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 35.0 27.
Vajky Adrienn 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra 22.0 59.
Varga Lara Rebeka 4 Szilágyi Keresztény Iskola Hidvégi Anita 31.0 37.
Varga Norbert 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Halászi Dóra 38.0 18.
5. évfolyam
Ádám Bence 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Ágh Zsófia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 37.5 11.
Ősz Regina 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta 16.0 63.
Böröczky András Bálint 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 30.0 25.
Békési Benedek 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Bacher Tímea 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 31.5 20.
Bartal Zétény István 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György 28.5 30.
Bartalus Olivér 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 30.0 25.
Bieber Judit 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 12.5 69.
Bodnár Mihály 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta 24.0 41.
Borsody Réka 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 23.5 42.
Brotscholl Adrienn 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 13.5 68.
Buda Ariel 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 16.5 61.
Csákány Noémi 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 18.0 56.
Cseke Dénes 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 38.5 9.
Csuti Csongor 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 16.0 62.
Doma Jázmin 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Endrődi Emma 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária .
Etlinger Zsófia 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 37.0 12.
Fekete Dániel 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 43.5 4.
Fodor Szilárd 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 24.5 39.
Fogl Dorina Gina 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 41.0 6.
Furda Botond 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 20.5 52.
Gábor Anna 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 17.0 59.
Gábri Barnabás 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 26.0 35.
Gombás Enikő 5 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin 37.5 11.
Gyurom Gergő 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 32.0 18.
Haga Bálint 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Bruckner Zsuzsanna 26.5 34.
Hatvani Lili 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 17.5 57.
Heizer Marcell 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 23.0 44.
Herczogh Gergő 5 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára 24.5 38.
Hetyei Dániel 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 41.0 6.
Hoffer Tamás 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 26.0 36.
Holczer Dávid 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 17.5 57.
Horváth Bianka 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné Borbély Gizella 29.5 27.
Horváth János Csanád 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 32.0 17.
Hullám Sára 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 22.5 46.
Ihász Luca Csenge 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 22.5 45.
Ipacs Zalán 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 16.0 63.
Körmendi Balázs 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 26.5 34.
Kertész Péter 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 29.0 29.
Kiss Virág 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 18.5 55.
Knolmayer Anna 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 27.5 32.
Kopeczky Bence 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Tóthné Bóna Márta 21.5 48.
Kormos Lara 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 21.5 49.
Kovács Dóra 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 20.0 53.
Kovács Jázmin 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta 16.5 61.
Kovács Levente 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 24.5 38.
Krein Benedek 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 21.0 50.
Kristóf Luca 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Kalmár Cecília 17.0 60.
Kunszt Luca 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 21.5 49.
Kusnyir Ádám 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 20.0 54.
Kuti-Hajdufy Zsófia 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 21.0 51.
László Csanád Gergő 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 16.0 63.
Lázár Ferenc 5 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Jásdi telephelye Marton Andrea 14.5 64.
Máthé Péter 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 29.0 28.
Móczár Márta 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária .
Majerhoffer Márton 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Kalmár Cecília 24.5 40.
Molnár Felicia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 34.0 15.
Molnár Ilona Anna 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 21.5 48.
Molnár Marcell 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 32.0 17.
Németh Réka 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 31.5 19.
Nagy Annamária 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 12.0 70.
Nagy Tamara 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 16.5 61.
Novák Bálint 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária .
Novák Péter 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 21.5 48.
Pálffy Bianka 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta 34.5 14.
Pápai László 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 17.5 57.
Pölös Petra 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 30.0 26.
Pataki Emese 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 14.5 65.
Pfeifer Dániel 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 35.0 13.
Pintér Márton 5 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára 48.0 2.
Redencki Zsombor 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 30.5 21.
Rehák András 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 23.0 43.
Reinitz Barnabás 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 30.0 23.
Sass Nikolett 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 38.5 10.
Sebestyén Adrián 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B. Gizella 24.5 38.
Simon Sára 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 28.0 31.
Stáhl Bálint 5 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin 10.5 71.
Straszewski Márton 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 53.5 1.
Szűcs Dorrmán Attila 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 22.0 47.
Szabó Bálint 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 23.0 43.
Szabó Dávid 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 17.0 58.
Szabó Luca 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 14.0 67.
Szakács Boglárka 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 10.5 72.
Szarka Zsombor 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 29.0 29.
Szenkovics Tamás 5 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Tóthné Bóna Márta 24.5 40.
Szilágyi Viktor 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 30.0 24.
Szita Emese 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 42.0 5.
Törteli Dániel 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György 16.5 61.
Tóth Zoé 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 33.5 16.
Tóth Zsófia 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 41.0 7.
Takács Rebeka 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 14.5 66.
Ternyák Martin 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 17.5 57.
Todorov Dylan 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Turi Balázs 5 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 27.0 33.
Ujhelyi Luca 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária .
Vámosi Ferdinánd 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 24.5 37.
Végvári Luca 5 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 45.0 3.
Varga Ádám 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 16.0 63.
Varga Áron 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Kalmár Cecília 21.0 50.
Varga Miklós 5 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 30.5 22.
Veingartner Dénes 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 40.0 8.
Wittmann Erik 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 30.5 21.
Zanati Dominik 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 20.5 52.
6. évfolyam
Ács Boglárka 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.0 56.
Ali Ábel 6 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 16.0 46.
Andor Ádám 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 36.0 3.
Őri Bálint 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 30.0 11.
Bősze Péter 6 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 8.0 69.
Békési Attila 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 43.
Bagi Bence 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 29.0 15.
Balázs Zoltán 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 13.0 54.
Balló Zsófia 6 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Decsi Anita 19.0 40.
Balogh Attila 6 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Marton Andrea 6.0 73.
Bangó Bálint 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 7.0 71.
Beck Szabolcs 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 29.0 16.
Bicsérdi Csongor 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 24.5 30.
Biró Lili 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné 26.0 28.
Boross Ádám 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 13.0 53.
Bovánovics Balázs 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 44.
Budai Hanna 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 10.0 65.
Budai Virág 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.5 68.
Bulyáki Sebestyén 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 20.0 37.
Csányi Adrienn 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella .
Csilinkó Eszter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 37.0 2.
Csillei Anna 6 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Mészáros Veronika 31.0 9.
Csorba Mátyás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 26.0 25.
Dobos Benedek 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea 21.0 36.
Dombi Réka 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 15.5 48.
Dominyák András 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 20.0 38.
Fölföldi Frida 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 28.0 19.
Fülöp András 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 30.0 12.
Fülöp Imola Anna 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János 23.0 31.
Fülöp Janka Mária 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János 26.0 29.
Fülöp Tamás 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 26.0 23.
Fehér Samu 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 11.0 60.
Fehérvári Vanda 6 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Jásdi telephelye Marton Andrea 0.0 78.
File Ádám 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 46.
Fischer Anna 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea 18.0 42.
Fodor Kíra 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 8.0 70.
Gángó Bence 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szabóné Varga Ágnes 12.0 55.
Halmavánszki Dóra 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 22.0 33.
Harhai Péter 6 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 22.0 32.
Hatvári Brigitta 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 6.0 72.
Hatvári Nóra 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 11.0 60.
Hauber Frida 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 26.0 24.
Hegedüs Dominik 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 17.0 43.
Hoffmann Kristóf 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 18.5 41.
Holecz Emese 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Horváth Jázmin 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szabóné Varga Ágnes 15.0 49.
Horváth Johanna 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 27.0 22.
Horváth Ticián Pál 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 12.0 57.
Horváth Tifani 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 11.0 61.
Illés Sándor 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 10.0 62.
Imre Kíra 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 15.0 50.
Jaraba Eszter 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.5 18.
Kiss Anna 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné 13.0 53.
Kiss Márton 6 Gárdonyi Ált Isk. Németh M. .
Kiss Patrik Donát 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Kolimár Luca 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 9.0 66.
Kolozsvári Petra 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea 9.0 67.
Koronczi Viktória 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 5.0 74.
Kovács Bertalan 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.0 20.
Kubik Kevin 6 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Jásdi telephelye Marton Andrea 11.0 59.
Mészáros-Daubner Márk 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 19.0 39.
Matuszek Barnabás 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 14.5 51.
Németh Szilvia 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szabóné Varga Ágnes 4.0 76.
Nagy Botond Bendegúz 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János 27.0 21.
Neuhold Dániel 6 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Decsi Anita 11.0 61.
Oláh Réka 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 47.
Ovádi Szabolcs 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 8.0 69.
Péter Martin 6 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Marton Andrea 0.0 78.
Pungur Zétény 6 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 17.0 45.
Renácz Róbert 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Csongrádiné Baksa Katalin .
Sághi Patrik 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 20.0 37.
Sági Szabolcs 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 11.0 59.
Scandurra Chiara 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Schmidt Ágnes 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 45.
Schmidt Alexandra 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 6.0 73.
Schofhauser Péter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 30.0 10.
Simon Zsombor 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 52.
Somlai Kornél 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 31.5 8.
Spreitzer Áron 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 10.0 63.
Steierlein Márk 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 18.0 42.
Stolár András 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 31.5 8.
Széplaki Zéta Zoltán 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 34.0 4.
Szabó Boglárka 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 17.0 45.
Szabó Ibolya 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kálvin Éva 16.0 47.
Szabó Kinga 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 5.0 75.
Szabó Zalán 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 52.
Szabó-Vukov Levente 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 32.0 6.
Szamosfalvi Ádám 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 30.0 13.
Szilágyi Barnabás 6 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára 45.0 1.
Szilágyvári Hanna 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 9.0 67.
Szirbek Albert 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Szebeni János 10.0 64.
Szmulai Tessza 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 12.0 58.
Tárnoki Regina 6 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.0 56.
Tóth Jázmin 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 2.0 77.
Takács Bálint 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szabóné Varga Ágnes 21.5 34.
Tislér Márton 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 17.0 45.
Tislér Szabolcs 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 26.0 27.
Vámosi Kamilla 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Széplaki Lea 32.5 5.
Vándor Botond 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 26.0 26.
Vörös András 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 21.0 35.
Varga Dorottya Lili 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tiszttartó Dávid 29.5 14.
Varga Villő Kamilla 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Somogyi Tímea 29.0 17.
Zsibrita Regő 6 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Bischofné Szabó Klára 32.0 7.
7. évfolyam
Ónody Zoltán 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 24.0 70.
Érsek Titusz 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 43.0 15.
Árvai Anna 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Bácskai Ákos 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 34.5 37.
Bagyinszki Diána 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 21.0 75.
Baján Alexandra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B. Gizella .
Balássi Míra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 26.0 66.
Balogh Tamás 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 32.0 47.
Baranyai Máté 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 26.0 67.
Borbély Katalin 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 30.0 53.
Boros Csanád Apor 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 33.5 41.
Budai Flóra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 22.0 73.
Budai Richárd 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 48.5 8.
Császár Tamás 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 30.0 52.
Czézár Adrián 7 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid .
Czinczás Vanda 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 17.0 83.
Dömötör Mihály 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika 37.0 31.
Dömény Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.5 59.
Eőry Sándor 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 44.5 11.
Ellmann Emília 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Marton Anikó 35.0 36.
Fülöp Csongor 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 16.0 85.
Fazekas Laura 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 38.0 29.
Fehérvölgyi Benedek 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 29.0 57.
Fekete Gábor 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna .
Felhősi-Kovács Alma 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Tóth Ana Dalma 43.0 13.
Fodor Zselyke 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 20.0 76.
Fogl Marcell 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 30.0 54.
Gárdonyi Alex 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.0 70.
Gáspár Menyhért Boldizsár 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 31.0 50.
Gáty Gergely 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 49.5 7.
Galambos Gergő 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 23.0 71.
Galambos Ildikó 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 30.0 51.
Gaschler Emma 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 37.5 30.
Gazgyik Dominik 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B. Gizella .
Gedra Bettina 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 14.0 88.
Guba Ákos 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 32.5 46.
Gyermeli Hanna 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 23.0 72.
Gyurkó Ádám 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 16.5 84.
Hajdú Donát 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 42.0 17.
Harkai Hanna 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 34.0 38.
Herber Nóra 7 Szent István Római Katolikus Általános Iskola Balatoniné Horváth Sarolta 35.5 34.
Hoffer Ede 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 47.0 9.
Horváth Lili 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 46.0 10.
Horváth Péter Ábel 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 25.5 68.
Hujber Gerda 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 43.0 14.
Ihász Bertalan 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 55.5 3.
Illikmann Balázs 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 39.0 25.
Ipacs Virág 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 82.
Iszlai Vanessza Zsófia 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Jónás Jázmin 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.5 61.
Jurácsik Lara 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva .
Kakuk Márton 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 6.5 93.
Kaposy Levente 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva .
Kertész Márk 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde .
Kerti Lilien Nóra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 31.0 49.
Keserű Bese 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 26.5 64.
Kiss Barnabás 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet .
Koller Péter 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 27.0 63.
Koppa Máté 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Zsibrita Zoltán .
Kovács Benedek 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 33.5 41.
Kovács Kornél 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 19.0 79.
Kovács Virág Anna 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Kramli Zita 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Ladányi Míra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 41.0 19.
Mándics Henrietta 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 87.
Mód Péter 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 53.0 5.
Major Máté 7 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid 43.5 12.
Matusz Benedek 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 51.0 6.
Matyikánics Lili 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 27.0 63.
Meczner Boldizsár 7 Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 19.5 77.
Miskey Zétény 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 33.0 44.
Molnár Benedek 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 17.5 81.
Molnár Sára 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Décsy Dóra 40.5 21.
Molnos Boglárka 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 42.0 18.
Németh Dorottya Réka 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 56.5 2.
Németi Zsóka 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 41.0 20.
Nagy Ábel 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 39.0 26.
Nagy Barnabás 7 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi 28.5 60.
Nagy Katalin Míra 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 39.5 24.
Novák Lara 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 42.0 16.
Nyári István 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 19.5 78.
Nyéki Dániel 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde .
Orbán Sára 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 31.5 48.
Pörzse Boglárka 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 39.0 27.
Péntek Zsófia 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 43.0 15.
Pandúr Olivér 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B. Gizella .
Papp Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 26.5 65.
Papp Gergely 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 29.5 55.
Piltman Kinga 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 29.0 56.
Rézműves Ádám 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 38.0 28.
Rieger Flóra 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 33.0 43.
Rochlitz Júlia 7 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 40.5 22.
Sáfár Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 40.0 23.
Sáfár Dóra 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 5.5 95.
Sótonyi Sára 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 37.0 32.
Schmidt Anna 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 13.0 89.
Seliga Klaudia 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 8.5 91.
Simai Zalán 7 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 29.0 57.
Siskovitc Ákos 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 15.5 86.
Stern Máté 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 32.5 46.
Szőr-Vajda Bence 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 27.0 63.
Szűcs Dániel 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 18.5 80.
Szabó Gergő 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó .
Szabados Máté 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 46.0 10.
Szeghő Bálint 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 10.0 90.
Szelényi Marcell 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.5 69.
Szelényi Nikolett 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Szentgyörgyi Benedek 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 29.0 58.
Szepessy Katica 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 26.5 65.
Szieber Barnabás 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 4.0 96.
Törő Barnabás 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Tötős Boglárka 7 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi 30.0 51.
Tósoki Noel 7 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 27.0 62.
Tóth Kíra 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 35.5 34.
Tóth Kristóf 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 6.5 94.
Tóth Liza 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 34.0 40.
Tóth Vivien Vanda 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 59.0 1.
Tapolczai Kata 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 19.5 77.
Tavaszi Dániel 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika 43.5 12.
Timmer Míra 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 16.5 84.
Tivadari Soma 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály 31.5 48.
Tromler Botond 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 21.5 74.
Turi Bálint 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 36.0 33.
Ulrich Ábel 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 33.0 43.
Váci Eszter Virág 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 34.0 39.
Váci Jázmin Zsuzsanna 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 33.0 42.
Váradi Dorina 7 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi 35.5 35.
Vörös Bence 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Marton Anikó 7.0 92.
Vörös Bence 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Marton Anikó 7.0 92.
Vér Kristóf 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 33.0 45.
Veisz Dóra 7 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 33.0 42.
Vizler Dávid 7 Várpalota - Várkerti Általános Iskola Nagy Dávid 53.0 4.
Weisz Ádám 7 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Mészáros Veronika 37.0 32.
8. évfolyam
Ács Noémi 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 46.0 21.
Ányos Balázs 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 34.0 57.
Bátor Bálint 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 35.0 55.
Béli Diána 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 33.0 59.
Badics Mila 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 42.5 34.
Balogh Boglár 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 32.5 60.
Balogh Marcell 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 47.5 18.
Beitl Botond 8 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 31.5 63.
Bencze Domonkos 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 44.5 26.
Bisztrán Anna 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 49.0 16.
Bodnár Mária 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 56.5 7.
Bodonyi Anna Júlia 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 26.0 71.
Bogár Vivien 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 48.0 17.
Bognár-Vida Borbála 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 53.0 12.
Borbás Krisztina 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 31.0 64.
Bordás Noel 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 20.5 82.
Burján Barnabás 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 25.0 73.
Csóti Zétény 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 47.5 18.
Csikós Janka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 45.0 24.
Csirke Dávid 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 40.5 40.
Csizmadia Gergő 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 38.0 47.
Csorba Panni 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 30.0 66.
Czvetkó Vivien 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 29.5 67.
Deli László 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 56.0 8.
Dienes Erik 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 46.0 20.
Domián Boglárka 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 33.0 59.
Enyingi Bence 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva .
Erdélyi Benedek 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály 42.0 35.
Ernhoffer Márk 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 9.0 97.
Fülöp Eszter 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 27.5 70.
Fürstner Dávid 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 41.0 38.
Fóris Hanna 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 44.5 26.
Farkas Ábel 8 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 43.5 28.
Fazekas Roland 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 40.0 41.
Fehér Zita 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 43.5 30.
Fenyő Zoltán 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 65.5 1.
Fonyódi Szófia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 36.0 53.
Fujt Kinga 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 42.5 34.
Furda Gréta 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 42.0 36.
Gerstmár Júlia 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 56.5 7.
Gettinger Evelin 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 49.0 16.
Gróf Evelin 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 32.0 61.
Gurin Tamás 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 52.5 13.
Harangozó Réka 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 24.0 74.
Hauber Henrik 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 55.5 9.
Hegyi Balázs 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 14.5 90.
Hegyi Lili Gerda 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 38.0 46.
Heizler Bálint 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály 28.0 69.
Hoffer Szabina 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 85.
Horányi Máté 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 38.5 44.
Ifjz Zalán 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 61.0 5.
Ihász Márk Máté 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 24.0 74.
Járosi Richárd 8 Tihanyi Bencés Iskola Nagyné Járvás Katalin 54.5 11.
Kádár Regina 8 Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola Marton Andrea .
Kárász Eszter 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 37.5 49.
Kökényesy Dominik 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 21.5 79.
Kadem Anis 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály 63.5 2.
Kaizer Olivér 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 38.0 48.
Karácsony Máté 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 42.0 35.
Karikó Zsófia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 32.0 62.
Kis-Tamás Emma 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 49.5 15.
Kiss Alexandra 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 41.5 37.
Kiss Noel 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 24.0 75.
Koszorus Kristóf 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 49.0 16.
Kovács Etele 8 Tihanyi Bencés Iskola Nagyné Járvás Katalin 56.5 7.
Kovács János 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 15.5 88.
Kovács Mátyás 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 34.0 56.
Kungl Barnabás 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 31.0 64.
Légrádi Ákos 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 12.5 94.
Lakatos Janka 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 61.0 5.
Link Erik 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Durmics Mihály 53.0 12.
Máté Veronika 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 38.5 45.
Méthé Mihály 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 37.5 50.
Mórocz Anna 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 35.5 54.
Mórocza Gergő 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 46.0 21.
Magasházi Áron 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 13.0 93.
Marczal Mirtill 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 21.0 80.
Marton Dávid 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva .
Mayer Gabriella 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné .
Mekler Lili 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 36.5 52.
Miszori Réka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi .
Molnár Bálint 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 52.5 13.
Nádasdi Kornél 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 18.0 84.
Németh Anna 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 41.0 39.
Nagy Enikő 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 33.5 58.
Pallagi Eszter 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 38.0 48.
Papp Mercédesz 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 39.0 43.
Pataki Károly 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 34.0 56.
Pavelka Dominik 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 27.5 70.
Piltman Klaudia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 15.0 89.
Polák Bence 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Megyaszai Éva 44.5 27.
Prebszl Arnold 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 37.5 51.
Prisztai Bertalan 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 23.5 76.
Rákosi Emília 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 29.5 67.
Rózsa Luca 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 22.0 77.
Rankl Diána 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 43.0 32.
Rauscher Lili 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 50.5 14.
Reiner Balázs 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 22.0 78.
Romanenghi Evelin 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 17.0 85.
Sárközi Erik 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 16.5 86.
Schafer Márk 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Schell László 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 37.5 50.
Schvéder Levente 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 41.5 37.
Seff Marcell Bendegúz 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 45.0 25.
Sipőcz Fanni 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.5 68.
Sipos Luca 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 42.5 33.
Sulyok Martin 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 11.0 95.
Suri Krisztián 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 25.5 72.
Suri Maja 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 22.0 78.
Szőke Kristóf 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 34.0 56.
Szöllőskei Bori 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 60.0 6.
Székely Mátyás 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 45.5 22.
Széll Tamás 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 14.0 91.
Szórádi Dániel 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 32.0 61.
Szabó Bence 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 21.0 81.
Szabó Bernadett 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 55.0 10.
Szabó Boglárka 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 39.0 42.
Szabó Levente 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 32.5 60.
Szabó Tamara 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 30.5 65.
Szakáll Ákos 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 25.5 72.
Szitnyik Hanna 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 47.0 19.
Szokoli Balázs 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 11.0 96.
Szokoli Enikő 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Bőszéné Orbán Anita 19.5 83.
Tóth Bálint 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fabriczius Éva 14.0 92.
Tardos Luca 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 63.0 3.
Ternyák Ildikó 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 43.0 31.
Trapli Nikolett 8 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea 61.5 4.
Tuboly Csilla 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 45.0 23.
Varga Zsombor 8 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Varsányi András 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 36.0 53.
Vasmatics Vanda 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 16.0 87.
Wagenhoffer Diána 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 41.0 39.
Wittmann Alex 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 43.5 29.